Ηλεκτρονικές Εγγραφές

Ενημερώνουμε τους γονείς - κηδεμόνες μαθητών που θα φοιτήσουν στην Α' Τάξη κατά το σχολικό έτος 2021-2022, αφού επιβεβαιώσουν μέσα από την εφαρμογή e-eggrafes ότι το παιδί τους θα φοιτήσει στο σχολείο μας, θα πρέπει να μας στείλουν ηλεκτρονικό ταχυδρομείο ( This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ) τα παρακάτω έγγραφα αφού τα κατεβάσουν και τα συμπληρώσουν.

Για την Α΄ ΤΑΞΗ:

2. Το ΑΔΥΜ

3. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

4. ΑΙΤΗΣΗ για την εγγραφή στην Α' τάξη

5. ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΕΓΓΡΑΦΩΝ Α΄ ΤΑΞΗΣ

6. ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΕΤΕΡΟΥ ΚΗΔΕΜΟΝΑ

Για την Β΄ τάξη:

2. ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΕΓΓΡΑΦΩΝ Β΄ ΤΑΞΗΣ

3. ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΕΤΕΡΟΥ ΚΗΔΕΜΟΝΑ

Για την Γ΄ τάξη:

2. ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΕΓΓΡΑΦΩΝ Γ΄ ΤΑΞΗΣ

3. ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΜΟΝΟ ΓΙΑ Ο.Π. ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ Ή ΣΠΟΥΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ

4. ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΕΤΕΡΟΥ ΚΗΔΕΜΟΝΑ

Σε περίπτωση αδυναμίας αποστολής των εγγράφων επικοινωνήστε με το σχολείο στο τηλέφωνο 25510-26455 ή να προσέλθετε καθημερινά μέχρι 23-07-2021 και ώρες 9:00-13:30 και κατόπιν επικοινωνίας - ραντεβού (τηλεφωνικά ή μέσω e-mail). Μετά τις 26-07-2021 το σχολείο θα είναι ανοιχτό μόνο μία φορά την εβδομάδα (η ημέρα θα ανακοινωθεί αργότερα).

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ
Τα έγγραφα συμπληρώνονται αποκλειστικά από τον κηδεμόνα που υπογράφει την ηλεκτρονική δήλωση.